![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPNDhISgv8LxM-hBRXqvzye63UlcJshPHrJzEj8zVKmbrOKWWff7V7ocv_xF6pO33pTbKmC-Ex0uZ0KEuDbdLlx7mZkDKae8EDhYvX25BTlfDADGRfJM_G08fxjDdfid9DvD-hF0v2oGw/s200-rw/%25CE%2594%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A5.jpg)
Στην 30ή Σύνοδο του Κογκρέσου των Τοπικών και Περιφερειακών Αρχών του Συμβουλίου της Ευρώπης στο Στρασβούργο, από τις 22 ως τις 24 Μαρτίου, μετέχει η Περιφερειάρχης Αττικής, Ρένα Δούρου. Στο επίκεντρο της Συνόδου βρίσκονται ζητήματα ηθικής, διαφάνειας και διαπολιτισμικού διαλόγου σε τοπικό και περιφερειακό επίπεδο ενώ θα συζητηθεί και το προσφυγικό / μεταναστευτικό.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου