Οι μαθητές τίμησαν τον Διευθυντή του σχολείου ΑΛΕΞΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟ που ξαναέκανε το τρίτο λύκειο ΣΧΟΛΕΙΟ, με ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
Ο Διευθυντής της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κος Αθ. Φαλούκας παρευρέθηκε μαζίμε τον διευθυντή του 1ου Γυμνασίου Μεταμόρφωσης κο Ευστ. Ανδρή ο οποίοςμίλησε για .... ".... τα περίεργα που γίνονταν στο σχολείο τα προηγούμενα χρόνια" ενώ ο Σύλλογος γονέων - δια της προέδρου κας Μαργέτη - αποχαιρέτησε τους απόφοιτους (πλέον), αναφερόμενος "στην καλύτερη χρονιά του σχολείου".
ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ Η ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ
ΟΙ ΟΜΙΛΙΕΣ
του ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ κ. ΑΛΕΞΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ,
της ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ κας ΜAΡΓΕΤΗ,
του ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ 15ΜΕΛΟΥΣ,
του ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΟΥ ΦΑΛΟΥΚΑ
Ο Διευθυντής της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κος Αθ. Φαλούκας παρευρέθηκε μαζίμε τον διευθυντή του 1ου Γυμνασίου Μεταμόρφωσης κο Ευστ. Ανδρή ο οποίοςμίλησε για .... ".... τα περίεργα που γίνονταν στο σχολείο τα προηγούμενα χρόνια" ενώ ο Σύλλογος γονέων - δια της προέδρου κας Μαργέτη - αποχαιρέτησε τους απόφοιτους (πλέον), αναφερόμενος "στην καλύτερη χρονιά του σχολείου".
ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ Η ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ
ΟΙ ΟΜΙΛΙΕΣ
του ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ κ. ΑΛΕΞΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ,
της ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ κας ΜAΡΓΕΤΗ,
του ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ 15ΜΕΛΟΥΣ,
του ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΟΥ ΦΑΛΟΥΚΑ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου