ΟΜΙΛΟΣ ΙΑΣΩ

Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα αγιασμού στα δημόσια σχολεία του Χαλανδρίου



Σχολεία Α’/θμιας Εκπαίδευσης

1ο Δημοτικό, Αριστοφάνους 42, ώρα 8:30
1ο Νηπιαγωγείο, Καραολή & Δημητρίου, ώρα 8:30
2ο Δημοτικό, Φ. Λίτσα & Καλλισπέρη, ώρα 9:30
2ο Νηπιαγωγείο, Φ. Λίτσα & Καλλισπέρη, ώρα 9:30
3ο Δημοτικό, Μαραθώνος & Μ. Ασίας, ώρα 9:00
3ο Νηπιαγωγείο, Μαραθώνος & Μ. Ασίας, ώρα 9:00
4ο Δημοτικό, Σαλαμίνος & Αριστοφάνους, ώρα 9:00
4ο Νηπιαγωγείο, Σαλαμίνος & Αριστοφάνους, ώρα 9:00
10ο Νηπιαγωγείο, Σαλαμίνος & Αριστοφάνους, ώρα 9:00
5ο Δημοτικό, Βριλησσίων 2 & Μεταμορφώσεως, ώρα 9:30
5ο Νηπιαγωγείο, Αρκαδίας & Αργυροκάστρου, ώρα 10:00
6ο Δημοτικό, Φιλικής Εταιρείας 2, ώρα 9:00
8ο Νηπιαγωγείο, Φιλικής Εταιρείας 2, ώρα 9:00
7ο Δημοτικό, Κρήτης 24, ώρα 9:00
10ο Δημοτικό, Κρήτης 24, ώρα 9:00
6ο Νηπιαγωγείο, Κρήτης 24, ώρα 9:00
7ο Νηπιαγωγείο, Κρήτης 24, ώρα 9:00
9ο Νηπιαγωγείο, Κρήτης 24, ώρα 9:00
9ο Δημοτικό, Ζαλόγγου 17 & Ανδρούτσου, ώρα 9:00
12ο Νηπιαγωγείο, Ζαλόγγου 17 & Ανδρούτσου, ώρα 9:30
11ο Δημοτικό, Κρίνων 24 & Κριεζή, ώρα 8:30
14ο Νηπιαγωγείο, Κρίνων 24 & Κριεζή, ώρα 8:30
12ο Δημοτικό, Ιωαννίνων & Ταϋγέτου, ώρα 8:30
15ο Νηπιαγωγείο, Ιωαννίνων & Ταϋγέτου, ώρα 9:15
13ο Δημοτικό, Ολύμπου 13 & Ηλείας, ώρα 9:00
13ο Νηπιαγωγείο, Ολύμπου 13 & Ηλείας, ώρα 9:00
14ο Δημοτικό, Θησέως & Ευριπίδου, ώρα 9:00
11o Νηπιαγωγείο, Θησέως & Ευριπίδου, ώρα 9:00
16o Δημοτικό, Τρίτση & Παπανικολάου 2, ώρα 9:00
16ο Νηπιαγωγείο, Τρίτση & Παπανικολάου 2, ώρα 9:00
 
Σχολεία B’/θμιας Εκπαίδευσης: 
1ο Γυμνάσιο, Διονύσου & Καλλισπέρη, ώρα 8:30
1ο Λύκειο,  Διονύσου & Καλλισπέρη, ώρα 9:00
2ο Γυμνάσιο, Ιωαννίνων & Πεντέλης, ώρα 9:30
2ο Λύκειο, Ιωαννίνων & Πεντέλης, ώρα 9:30
3ο Γυμνάσιο, Μικράς Ασίας 89, ώρα 8:30
3ο Λύκειο, Μικράς Ασίας 89, ώρα 8:30
4ο Γυμνάσιο, Κιθαιρώνος 2 & Ιωαννίνων, ώρα 9:00
4ο Λύκειο, Εθνικής Αντιστάσεως 45 & Λευκάδος, ώρα 9:30
5ο Γυμνάσιο, Λοκρίδος & Μεθώνης, ώρα 8:30
5ο Λύκειο, Αριστοφάνους & Σαλαμίνος, ώρα 9:30
6ο Γυμνάσιο, Γρίβα 14 & Ποταμού Καλαμά, ώρα 9:00
7ο Γυμνάσιο, Κόδρου 24, ώρα 9:00
8ο Γυμνάσιο, 28ης Οκτωβρίου – Φιλίππου & Αγ. Φωτεινής, ώρα 8:30
1ο ΕΠΑΛ, Ναυαρίνου 5 & Κωστή Παλαμά, ώρα 10:00
2ο ΕΠΑΛ, Έλλης 3, ώρα 9:30
3ο ΕΠΑΛ, Ριζαρείου 22, ώρα 9:30
7ο ΕΠΑΛ, Ριζαρείου 22, ώρα 19:30


Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *