Σάββατο, 28 Δεκεμβρίου 2013

ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΟ 2010 - ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΜΕ

Η εποχή είναι πονηρή. Και οι πονηροί ψαρώνουν τον κόσμο με χιλιάδε ψήφους.

Επειδή λοιπόν πρέπει να γίνουν ΣΩΣΤΕΣ εκτιμήσεις θα σας θυμίσουμε ποιους ψηφίσατε το 2010 για δημοτικούς συμβούλους.

Θα είναι χρήσιμο για πολλούς, για να μην σας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες, με τις χιλιάδες ψήφους που κουβαλάνε και που βλέπουν την σκιά τους και νομίζουν πως είναι το μπόι τους.

 (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ - εξέλεξε 25 συμβούλους)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 1001
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 828
3 ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 782
4 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 726
5 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 715
6 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 654
7 ΝΟΜΠΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 624
8 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 611
9 ΒΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 606
10 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 579
11 ΚΑΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 567
12 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΧΡΥΣΑ 550
13 ΣΥΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 549
14 ΔΡΙΒΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 546
15 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 515
16 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 505
17 ΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 467
18 ΚΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 460
19 ΒΥΤΙΝΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  457
20 ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 453
21 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 444
22 ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 411
23 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΕΟΧΑΡΙΔH ΑΦΡΟΔΙΤΗ 376
24 ΜΠΑΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 368
25 ΤΣΙΚΙΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 362
26 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 345
27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 339
28 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 299
29 ΔΑΜΙΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 286
----------------------------------------------------------------
30 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 273
31 ΖΙΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 266
32 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 225
33 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 220
34 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 220
35 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΑΠΟΣΚΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 220
36 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 192
37 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 167
38 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΡΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 161
39 ΤΣΕΛΕΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 156
40 ΖΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 154
41 ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 146
42 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ -ΜΠΟΥΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 141
43 ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 141
44 ΛΟΥΙΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 140
45 ΣΑΧΑ ΜΑΡΙΑ 140
46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 137
47 ΧΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 137
48 ΚΡΑΒΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 133
49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 127
50 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 123
51 ΤΣΟΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 117
52 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 116
53 ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 116
54 ΚΟΥΦΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 111
55 ΓΚΡΙΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 103
56 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 98
57 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95
58 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 92
59 ΚΑΣΤΟΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 72
60 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 69
61 ΧΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 61
62 ΝΤΟΥΖΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 23


 ΑΝΔΡΕΟΠΟΛΟΥΣ ΣΤΑΘΗΣ - ΠΑΣΟΚ (εξέλεξε 8 συμβούλους)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 734
2 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ)  548
3 ΓΚΟΤΣΗ-ΜΑΓΓΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 471
4 ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 390
5 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 388
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤIOΣ 382
7 ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 355
----------------------------------------------------------
8 ΚΑΣΟΥΜΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) 340
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 340
10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 329
11 ΠΡΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 329
12 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 311
13 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ  ΠΑΡΘΕΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) 300
14 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 291
15 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 288
16 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 282
17 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 237
18 ΤΣΙΜΠΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 226
19 ΜΑΛΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 210
20 ΜΠΙΖΙΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 198
21 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  195
22 ΜΟΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 191
23 ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΙΑΛΑΜΑΔΑΚΗΣ) 189
24 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  184
25 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ 174
26 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 173
27 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 166
28 ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 162
29 ΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 159
30 ΡΟΒΙΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 157
31 ΚΟΛΑΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 156
32 ΧΑΖΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 151
33 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ 131
34 ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 130
35 KUQO LEFTER  130
36 ΤΣΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 129
37 ΤΣΙΝΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 127
38 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 122
39 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 120
40 ΓΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 119
41 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 119
42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 118
43 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 113
44 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 113
45 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 110
46 ΜΑΡΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 110
47 ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 109
48 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 104
49 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 103
50 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 100
51 ΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99
52 ΡΕΣΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ 91
54 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 89
55 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 88
56 ΦΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 88
57 ΦΡΕΖΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 87
58 ΝΤΕΛΗΣ ΧΑΡΙΚΛΗΣ  69
59 ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 68
60 ΦΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 63
61 ΚΟΤΣΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 58
62 ΣΙΟΥΓΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51

 ΛΟΥΛΑ ΚΑΡΑΤΖΑ - ΚΚΕ (εξέλεξε 3 συμβούλους)


 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΜΠΡΑΤΙΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 549
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 526
---------------------------------------------------
3 ΝΤΙΝΟΥ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 430
4 ΓΕΡΑΜΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 368
5 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 232
6 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 204
7 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 174
8 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 170
9 ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 166
10 ΡΟΒΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 161
11 ΜΗΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 135
12 ΞΕΦΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 127
13 ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 127
14 ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 121
15 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 119
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 110
17 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 103
18 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 102
19 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 100
20 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99
21 ΓΕΡΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97
22 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97
23 ΦΩΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 97
24 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95
25 ΖΑΧΑΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 94
26 ΖΑΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92
27 ΒΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 89
28 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88
29 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 85
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 84
31 ΤΣΟΥΧΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 82
32 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 82
33 ΠΟΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 81
34 ΒΑΜΒΑΚΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  76
35 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 76
36 ΛΑΓΓΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 76
37 ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75
38 ΤΟΥΡΛΕΝΤΕ-ΚΑΡΑΓΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 75
39 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 74
40 ΚΟΥΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 72
41 ΜΙΡΑΣΓΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 71
42 ΝΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 67
43 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 65
44 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 63
45 ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57
46 ΡΑΟΥΖΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 57
47 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56
48 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55
49 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50
50 ΣΥΝΑΠΙΔΗ ΑΓΑΘΗ 48
51 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ 46
52 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 41
53 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 41
54 ΤΟΣΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 41
55 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ 40
56 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 39
57 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 39
58 ΚΟΝΟΡΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 38
59 ΛΥΓΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37
60 ΣΤΡΙΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 33
61 ΣΤΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28
62 ΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΟΗΛΙΑΣ 20

 Σίμος Ρούσσος (ΣΥΝ - ΑΝΤΑΡΣΙΑ κ.α. - εξέλεξε 2 συμβούλους που παραιτήθηκαν για να μπουν οι επόμενοι 2)


  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΛΙΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 260
2 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 217
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 133
---------------------------------------------
4 ΡΗΓΑ ΕΛΕΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 130
5 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 119
6 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 117
7 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 114
8 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 106
9 ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 104
10 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 100
11 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100
12 ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 100
13 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99
14 ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99
15 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89
17 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88
18 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 87
19 ΦΑΣΙΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 87
20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 85
21 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 85
22 ΚΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 84
23 ΒΕΡΕΜΗ ΜΑΡΙΑ 83
24 ΓΚΑΚΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 83
25 ΔΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 82
26 ΡΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82
27 ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80
28 ΚΑΚΟΥΡΗ-ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 79
29 ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 75
30 ΓΟΛΕΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 74
31 ΤΖΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 74
32 ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 74
33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 71
34 ΑΛΕΞΑΝΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 68
35 ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 68
36 ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 67
37 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 65
38 ΜΑΧΑΙΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 63
39 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 60
40 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 59
41 ΜΙΧΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 59
42 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59
43 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58
44 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 55
45 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 53
46 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51
47 ΓΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 51
48 ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51
49 ΚΑΤΗ-ΜΑΟΥΝΗ ΠΛΥΤΩ 45
50 ΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ 43
51 ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 42
52 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 41
53 ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38
54 ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37
55 ΓΙΑΝΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 35
56 ΛΑΠΙΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 35
57 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 32
58 ΜΠΟΦΥΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29
59 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 28
60 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21
61 ΝΙΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19
62 ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13

 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΤΑΚΟΣ  - εξέλεξε 2 συμβούλους μαζί ε τον επικεφαλής



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 315
-------------------------------------------------------------
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 227
3 ΠΕΡΚΙΖΑ ΕΛΕΝΗ 201
4 ΜΑΡΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 193
5 ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 170
6 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 166
7 ΜΕΣΣΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 154
8 ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 136
9 ΦΙΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 111
10 ΒΑΦΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 107
11 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 107
12 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ-ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 103
13 ΚΑΤΣΙΓΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99
14 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 97
15 ΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96
16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 94
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 91
18 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 89
19 ΜΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82
20 ΜΠΕΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 76
21 ΔΡΟΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 74
22 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 70
23 ΛΕΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 68
24 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ 67
25 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65
26 ΚΑΝΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 64
27 ΜΠΡΟΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 62
28 ΗΛΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 62
29 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 59
30 ΦΙΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58
31 ΝΤΟΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 58
32 ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 57
33 ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 56
34 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53
35 ΚΥΡΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 51
36 ΣΥΝΤΕΤΑ ΕΛΕΝΗ 50
37 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 48
38 ΚΡΙΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 46
39 ΔΙΟΝΑΤΟΥ ΘΕΩΝΗ 46
40 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 45
41 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
42 ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ 43
43 ΣΤΑΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 42
44 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42
45 ΔΟΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 42
46 ΓΟΓΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 40
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  39
48 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 35
49 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 35
50 ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 32
51 ΚΑΜΤΖΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 32
52 ΝΤΕΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 29
53 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22
54 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22
55 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 21
56 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19
57 ΤΖΙΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
58 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 16
59 ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 14

 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - εξέλεξε 1 δημοτικό σύμβουλο - τον επικεφαλής - ο οποίος παραιτήθηκε


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 113
2 ΠΑΝΤΑΖΗ-ΠΑΝΔΗ ΕΛΕΝΗ 93
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ 79
-----------------------------------------------------
4 ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 68
5 ΔΟΥΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 66
6 ΛΙΒΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 64
7 ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 63
8 ΑΒΕΡΚΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 61
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 59
11 ΖΙΑ ΜΑΡΙΑ 59
12 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 58
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 52
14 ΚΟΥΓΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 52
15 ΚΟΥΡΟΥΒΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 52
16 ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 48
17 ΛΥΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44
18 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΟΡΦΥΡΙΑ 44
19 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 43
20 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 43
21 ΑΛΕΞ-ΣΤΡΑΒΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 42
22 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 42
23 ΔΙΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 41
24 ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 41
25 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 39
26 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 39
27 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 37
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37
29 ΣΟΥΛΤΗ ΑΦΕΝΤΩ 37
30 ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 35
31 ΑΡΓΥΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 34
32 ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33
33 ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 33
34 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32
35 ΜΗΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30
36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28
37 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ 28
38 ΜΙΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27
39 ΔΙΠΛΑ ΦΙΟΡΟΥΛΑ 26
40 ΚΡΗΤΙΚΑ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΝΑ  26
41 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25
42 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 25
43 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΖΩΗ 24
44 ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 22
45 ΚΑΡΥΩΤΗ-ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 22
46 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21
47 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21
48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18
49 ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18
50 ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18
51 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
52 ΖΑΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17
53 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17
54 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
55 ΜΠΙΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 16
56 ΣΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13
57 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 13
58 ΜΟΥΤΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12
59 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 12
60 ΝΤΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
61 ΣΒΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 7


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *