Ανακοινώθηκε εχθές και επίσημα το ευρωψηφοδέλτιο της ΝΔ και - όπως πρώτοι και αποκλειστικά - σας είχαμε ενημερώσει σε αυτό περιλαμβάνεται ο πρώην δήμαρχος Χαλανδρίου Γρηγόρης Ζαφειρόπουλος.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHnlPVT-6Sg3sw6pCQJVIqWSPOm6j3tQYCKc4bi_ypc9Vorhmx_XJq7BmiQOj-n6t8XPxICyoBuz9A6yg2tv_aaijMNHdwbxAFiXycUizR7AkQWLBXs7Qz3jS34Yxl6XfEci-a7F9SJCYW/s1600-rw/index.jpg)
Αλλά το Χαλάνδρι έχει τιμητική θέση στο ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ, αφού ανακοινώθηκε ήδη ότι σε αυτό περιλαμβάνεται ο γνωστός συνδημότης μας, πρόεδρος του Ινστιτούτου Πουλατζάς Χάρης Γολέμης.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKxXkerOhL4F4FiIQBI0K0YmFu4C5-LMWdTkYvS8CppH9_zmaSyskMzPJyqPswUJh0HEKioHkLe5s7WvDbSZN2-N7V__KsA5KJzGTwkgB04IpyQp-L6WtQPGMxJO_xqm2wL5vL3GjUW1n-/s1600-rw/%CE%93%CE%9F%CE%9B%CE%95%CE%9C%CE%97%CE%A3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHnlPVT-6Sg3sw6pCQJVIqWSPOm6j3tQYCKc4bi_ypc9Vorhmx_XJq7BmiQOj-n6t8XPxICyoBuz9A6yg2tv_aaijMNHdwbxAFiXycUizR7AkQWLBXs7Qz3jS34Yxl6XfEci-a7F9SJCYW/s1600-rw/index.jpg)
Αλλά το Χαλάνδρι έχει τιμητική θέση στο ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ, αφού ανακοινώθηκε ήδη ότι σε αυτό περιλαμβάνεται ο γνωστός συνδημότης μας, πρόεδρος του Ινστιτούτου Πουλατζάς Χάρης Γολέμης.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKxXkerOhL4F4FiIQBI0K0YmFu4C5-LMWdTkYvS8CppH9_zmaSyskMzPJyqPswUJh0HEKioHkLe5s7WvDbSZN2-N7V__KsA5KJzGTwkgB04IpyQp-L6WtQPGMxJO_xqm2wL5vL3GjUW1n-/s1600-rw/%CE%93%CE%9F%CE%9B%CE%95%CE%9C%CE%97%CE%A3.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου