![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3WvMiiMStmfyVGtV114XiP1CT7SMkTI62qQrZ2caEg-hb39_0eyehp1a_xRbgimP3NFL4iOGomWvy49KCfpvKvF-uBvlgpXeUsgUTztHZ056qZp5Scr3aw_QnZRVCdHA9iNNkn0gh2__J2baqEm-Z0RhJuzuQDbrRsfwQcyC_LZtxWuBMkJw1AAAt7pA/w249-h353-rw/1.webp)
Η Διεύθυνση Αθλητισμού Παιδείας & Ν. Γενιάς του Δήμου Χαλανδρίου στο πλαίσιο των αθλητικών της εκδηλώσεων «ΕΥΡΙΠΙΔΕΙΑ 2024» διοργανώνει την 6η Διαδημοτική Συνάντηση Κολύμβησης για παιδιά που συμμετέχουν σε δημοτικά προγράμματα κολύμβησης.
Η κολυμβητική συνάντηση θα διεξαχθεί την Κυριακή 7 Απριλίου 2024 και ώρα 10:00 στο κλειστό κολυμβητήριο του Αθλητικού Κέντρου «Ν.Πέρκιζας», με την συμμετοχή των παρακάτω Δήμων: Αμαρουσίου, Βύρωνα, Γαλατσίου, Ηρακλείου Αττικής, Ιλίου, Καλλιθέας, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης-Πεύκης, Παλλήνης-Γέρακα, Χαϊδαρίου, Χαλανδρίου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου